Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Historie

 


Založení klubu 2007

Soupiska:

G

JELÍNEK Ladislav

G

ŠIROKÝ Rudolf

       

55

ČERNÝ Pavel st.

33

ČERNÝ Radek

32

DURDA Ladislav

86

DURDA Petr

97

HOBZA  Jan

28

HRDÝ Oldřich

4

KOŘÍNEK Vladimír

10

KOTAČKA Pavel

17

MATOUŠEK Jan

22

PECKA Milan

7

ROUPEC Zdeněk

79

RYGL Josef

21

RYGL Martin

89

RYVOLA Luboš

8

STARK Karel

9

STOKLAS Roman

15

SVOBODA Tomáš

61

ŠOUKAL Marek

70

ŠOUKAL Rostislav

20

VÍTEK Martin

64

VOZNICA Aleš

   

1. sezóna 07/08 - II. liga  (2. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          2.ligy po 16 týmech)

3. místo

 

1.

  Medvědi

15

15

0

0

153:28

30

2.

 Sokol Hrotovice

15

12

0

3

119:27

24

3.

 HC Šebkovice

15

11

1

3

89:55

23

4.

 HC Nové Syrovice

15

10

0

5

105:49

20

5.

 Inex

15

9

1

5

72:61

19

6.

 Kohouti Vesce

15

8

1

6

83:53

17

7.

 Motáci Třebětice

15

8

1

6

85:76

17

8.

 HC Westige

15

7

2

6

69:72

16

9.

 Vícenice

15

7

1

7

63:69

15

10.

 HC Lukáš "B"

15

6

2

7

69:68

14

11.

 Hokej Vranín

15

5

2

8

56:69

12

12.

 Panteři

15

4

3

8

36:38

11

13.

 IHT Krnčice

15

4

2

9

47:78

10

14.

 Drůbež - Vysočina

15

3

1

11

36:79

7

15.

 TJ Lukovští Draci

15

1

1

13

38:136

3

16.

 Luňáci Dědice

15

1

0

14

34:196

2

 

 

2. sezóna 08/09 - II. liga  (3. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          3.ligy po 12 týmech)

Před sezonou do týmu přišli:

44

ČERNÝ Pavel ml.

88

HOBZA Michal

96

ŘÍHA Luboš

 

 

 

SVOBODA  Tomáš se v průběhu sezony přesunul do brány

Na konci sezony skončil:

G

ŠIROKÝ Rudolf

3. místo

 

Základní část

1.

 HC Kojetice

11

9

0

2

90:35

18

 

2.

 HC Nové Syrovice

11

8

2

1

59:22

18

 

3.

 HC Orlí křídla

11

8

2

1

52:32

18

 

4.

 HC Šebkovice

11

7

1

3

54:38

15

 

5.

 Inex

11

6

2

3

50:39

14

 

6.

 Tornádo Dešov

11

6

0

5

46:49

12

 

7.

 Motáci Třebětice

11

5

0

6

58:60

10

 

8.

 Kohouti Vesce

11

4

1

6

52:51

9

 

9.

 HC Bast-Isobast

11

3

2

6

31:57

8

 

10.

 Elko

11

2

1

8

30:59

5

 

11.

 HC Westige

11

1

3

7

40:73

5

 

12.

 Litohoř

11

0

0

11

29:76

0

 



Nadstavbová část – rozdělení tabulky na 2 části a dohrání jednokolově

1.

 HC Orlí křídla

16

12

3

1

82:49

27

2.

 HC Kojetice

16

13

0

3

135:64

26

3.

 HC Šebkovice

16

10

1

5

77:59

21

4.

HC Nové Syrovice

16

9

3

4

78:46

21

5.

 Inex

16

8

2

6

64:65

18

6.

 Motáci Třebětice

16

5

0

11

78:90

10

 

 

3. sezóna 09/10 - II. liga  (4. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          3.ligy po 12 týmech)

2. místo – postup do I. ligy

Základní část

1.

 HC Valaši

11

10

0

1

58:20

20

 

2.

 SK Želetava

11

9

1

1

71:27

19

 

3.

 HC Šebkovice

11

6

3

2

62:39

15

 

4.

 HC Nové Syrovice

11

6

3

2

36:30

15

 

5.

 Elko

11

6

1

4

39:30

13

 

6.

 HC Jaroměřice n.R.

11

5

2

4

39:39

12

 

7.

 HC Medvědi

11

5

1

5

50:41

11

 

8.

 Tornádo Dešov

11

3

2

6

49:43

 8

 

9.

 Kohouti Vesce

11

3

2

6

45:49

 8

 

10.

 Inex

11

3

1

7

38:52

 7

 

11.

 Motáci Třebětice

11

2

0

9

49:71

 4

 

12.

 HC Častohostice

11

0

0

11

22:117

 0

 

                                       

Nadstavbová část – rozdělení tabulky na 2 části, započítání pouze vzájemných zápasů a dohrání jednokolově

1.

 HC Valaši

10

8

1

1

50:31

17

2.

 HC Šebkovice

10

4

4

2

47:44

12

3.

 SK Želetava

10

4

2

4

37:36

10

4.

Elko

10

4

0

6

38:39

 8

5.

 HC Nové Syrovice

10

2

4

4

28:36

 8

6.

 HC Jaroměřice n.R.

10

1

3

6

31:45

 5

 

4. sezóna 10/11 - I. liga  (5. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          2.ligy – 1.liga 20 týmů

                                                     2.liga 17 týmů)

12. místo

V přestupovém období v půlce sezony do týmu přišel:

27

RYGL Jaromír

 

Na konci sezony skončil:

G

JELÍNEK Ladislav

 

Základní část – skupina A – 1. – 4. místo z obou skupin Play-off

                                             5. – 10. místo z obou skupin Play-out

 

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

bodů

1

Old Boys

8

8

0

0

0

0

76

:

16

24

2

HC Bowling

8

5

1

0

0

2

46

:

23

17

3

TJ Sokol Želetava

8

5

0

0

1

2

52

:

33

16

4

Sokol Opatov

8

3

2

0

1

2

46

:

33

14

5

HC Orlí Křídla

8

3

0

1

0

4

32

:

47

10

6

HC Medvědi

8

2

1

1

0

4

35

:

43

9

7

HC Šebkovice

8

2

0

1

0

5

28

:

44

7

8

HC Nové Syrovice

8

1

0

1

1

5

29

:

48

5

9

HC Inex

8

1

0

0

1

6

22

:

79

4

10

HC LukṚ A

0

0

0

0

0

0

0

:

0

0

 

Play-out – započítané pouze vzájemné zápasy a dohrání s druhou skupinou

 

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

body

9

Sokol Hrotovice

10

7

0

1

0

2

61

:

30

22

10

HC Orlí Křídla

10

7

0

1

0

2

62

:

39

22

11

HC Medvědi

10

5

1

1

0

3

61

:

44

18

12

HC Šebkovice

10

4

0

3

0

3

44

:

37

15

13

HC Sokol Lesonice

10

4

0

2

0

4

35

:

26

14

14

Elko

10

4

0

2

0

4

39

:

44

14

15

HC Nové Syrovice

10

4

0

1

1

4

39

:

45

14

16

HC Jaroměřice n.R.

10

4

0

0

0

6

42

:

47

12

17

Tornádo Dešov

10

4

0

0

0

6

37

:

44

12

18

HC Valaši

10

3

0

1

0

6

29

:

58

10

19

HC Inex

10

2

0

0

0

8

27

:

62

6

20

HC LukṚ A

0

0

0

0

0

0

0

:

0

0

 

5. sezóna 11/12 - I. liga  (6. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          2.ligy – 1.liga 20 týmů

                                                     2.liga 18 týmů)

Na konci sezony skončil:

20

VÍTEK Martin

13. místo

 

Základní část – skupina A – 1. – 4. místo z obou skupin Play-off

                                             5. – 10. místo z obou skupin Play-out

 

 

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

bodů

1

HC Bowling

9

9

0

0

0

0

57

:

16

27

2

HC Jakubov

9

8

0

0

0

1

58

:

23

24

3

TJ Sokol Želetava

9

7

0

0

0

2

64

:

24

21

4

HC Orlí Křídla Jemnice

9

3

1

1

0

4

29

:

35

12

5

HC Nové Syrovice

9

3

1

1

0

4

25

:

44

12

6

HC Lukáš

9

3

0

1

0

5

33

:

34

10

7

HC Jaroměřice n.R.

9

2

1

1

0

5

41

:

44

9

8

HC Medvědi

9

2

1

0

1

5

30

:

49

9

9

HC Šebkovice

9

2

0

0

2

5

33

:

49

8

10

HC Rafani

9

0

0

0

1

8

25

:

77

1

 

Play-out – započítané pouze vzájemné zápasy a dohrání s druhou skupinou

 

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

body

9

HC Lukáš

11

8

0

1

0

2

89

:

40

25

10

HC Sokol Lesonice

11

8

0

0

0

3

64

:

52

24

11

HC Blížkovice Stars

11

6

1

1

0

3

63

:

49

21

12

HC Medvědi

11

6

1

0

1

3

56

:

42

21

13

HC Šebkovice

11

6

0

0

2

3

52

:

50

20

14

HC Jaroměřice n.R.

11

5

1

2

0

3

63

:

43

19

15

HC Nové Syrovice

11

5

1

1

0

4

40

:

47

18

16

HC Kojetice

11

4

0

1

0

6

44

:

47

13

17

Tornádo Dešov

11

4

0

1

0

6

42

:

50

13

18

Vranín

11

3

0

2

0

6

52

:

53

11

19

HC Rafani

11

2

0

1

1

7

44

:

65

8

20

HC Valaši

11

0

0

0

0

11

29

:

97

0

 

 

6. sezóna 12/13 - I. liga  (7. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          2.ligy – 1.liga 20 týmů

                                                     2.liga 18 týmů)

Na konci sezony skončili:

17

MATOUŠEK Jan

88

HOBZA Michal

15. místo

 

Základní část – skupina A – 1. – 4. místo z obou skupin Play-off

                                             5. – 10. místo z obou skupin Play-out

#

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

bodů

1

Sokol Opatov

9

8

0

0

0

1

52:33

24

2

Hellfish Třebíč

9

6

2

0

0

1

48:25

22

3

HC Jakubov

9

6

0

0

0

3

61:38

18

4

HC Sokol Lesonice

9

4

0

0

2

3

45:38

14

5

Storks Výčapy

9

4

1

0

0

4

29:32

14

6

HC Třebětice

9

4

0

0

0

5

49:49

12

7

HC Ctidružice

9

3

0

0

1

5

37:38

10

8

HC Blížkovice Stars

9

2

1

0

0

6

41:59

8

9

HC Šebkovice

9

2

0

0

1

6

22:49

7

10

HC Veteráni Bílkov

9

2

0

0

0

7

34:57

6

 
Play-out – započítané pouze vzájemné zápasy a dohrání s druhou skupinou

#

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

bodů

7

HC Medvědi

11

8

1

0

1

1

48:25

27

8

Storks Výčapy

11

7

1

0

0

3

39:36

23

9

HC Třebětice

11

7

0

0

0

4

67:39

21

10

PZ Kladno

11

6

0

0

2

3

59:45

20

11

TJ Sokol Želetava

11

5

1

0

2

3

52:45

19

12

HC Blížkovice Stars

11

6

0

0

0

5

44:40

18

13

HC Jaroměřice n.R.

11

5

1

0

0

5

50:38

17

14

HC Ctidružice

11

4

1

0

1

5

45:41

15

15

HC Šebkovice

11

3

1

0

3

4

36:50

14

16

HC Nové Syrovice

11

2

3

0

0

6

38:58

12

17

HC Veteráni Bílkov

11

3

1

0

1

6

58:56

12

18

Tornádo Dešov

11

0

0

0

0

11

16:79

0

 

Vyloučená mužstva - HC Častohostice, Sokol Opatov

 

 

7. sezóna 13/14 - I. liga  (8. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          2.ligy – 1.liga 19 týmů

                                                     2.liga 18 týmů)

Na začátku sezony do týmu přišel:

G

RYGL Martin ml.

Na konci sezony skončil:

44

ČERNÝ Pavel ml.

 

17. místo sestup do II. ligy

 

#

tým

záp

v

vpp

r

ppp

p

skóre

bodů

1

HC Bowling

18

16

0

0

0

2

107:36

48

2

HC Lukáš

18

15

1

0

0

2

181:66

47

3

HC Častohostice

18

15

1

0

0

2

145:55

47

4

Hellfish Třebíč

18

15

0

0

0

3

123:64

45

5

HC Jakubov

18

13

1

0

1

3

143:53

42

6

HC Orlí Křídla Jemnice

18

9

2

0

0

7

90:77

31

7

HC Ctidružice

18

10

0

0

0

8

113:65

30

8

Storks Výčapy

18

9

1

0

0

8

74:94

29

9

HC Rams

18

9

0

0

0

9

121:164

27

10

HC Medvědi

18

7

0

0

3

8

81:103

24

11

HC Třebětice

18

7

0

0

2

9

72:100

23

12

PZ Kladno

18

7

0

0

1

10

74:76

22

13

HC Vlci Boskovštejn

18

6

1

0

0

11

129:162

20

14

TJ Sokol Želetava

18

6

0

0

0

12

72:130

18

15

HC Westige

18

6

0

0

0

12

98:127

18

16

HC Sokol Lesonice

18

3

1

0

3

11

69:113

14

17

HC Šebkovice

18

4

0

0

1

13

60:128

13

18

HC Jaroměřice n.R.

18

2

1

0

0

15

51:136

8

19

HC Blížkovice Stars

18

1

2

0

0

15

77:131

7

 

8. sezóna 14/15 - II. liga  (9. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          3.ligy – 1.liga 12 týmů

                                                     2.liga 12 týmů

                                                    3.liga 13 týmů)

Před sezonou do týmu přišli:

11

KADLEC Milan

 

RYVOLA Luboš ml.

44

ŠUSTA Boris

 

 

6. místo v základní části

 

# Tým Z V VSN R PSN P Skóre Bodů
1 HC Draci Vladislav 11 11 0 0 0 0 95:32 33
2 HC Vlci Boskovštejn 11 7 0 0 0 4 54:54 21
3 HC Nové Syrovice 11 6 1 0 0 4 46:33 20
4 HC Krokodýli 11 5 2 0 0 4 45:35 19
5 HC Blížkovice Stars 11 5 1 0 1 4 40:36 18
6 HC Šebkovice 11 5 0 0 1 5 46:45 16
7 HC Jaroměřice n.R. 11 5 0 0 0 6 52:52 15
8 HC Westige 11 5 0 0 0 6 50:65 15
9 Ice Team Sokol Nové Syrovice 11 5 0 0 0 6 36:59 15
10 Zlobři Myslibořice 11 4 0 0 1 6 46:56 13
11 HC Sokol Lesonice 11 2 0 0 1 8 29:55 7
12 HC Červený Hrádek 11 2 0 0 0 9 33:50 6

6. místo v playoff

Prohra ve čtvrtfinále proti N. Syrovicím po zápasech 3:7 a 3:1

 

Skupina o 5-8. místo: 5. HC Draci Vladislav

                                   6. HC Šebkovice

                                   7. HC Blížkovice Stars

                                   8. Ice Team Sokol Nové Syrovice

                                                                                                                      

 

9. sezóna 15/16 - II. liga  (10. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          3.ligy – 1.liga 10 týmů

                                                     2.liga 13 týmů

                                                    3.liga 12 týmů)  

6. místo

 

# Tým Z V VSN R PSN P Skóre Bodů
1 HC Draci Vladislav 24 21 1 0 1 1 201:58 45
2 HC Vlci Boskovštejn 24 17 0 0 1 6 192:136 35
3 Storks Výčapy 23 16 0 1 0 6 116:70 33
4 HC Krokodýli 24 13 0 2 0 9 111:103 28
5 Westige Stařeč 24 13 1 0 0 10 126:102 28
6 HC Šebkovice 24 12 1 1 1 9 118:109 28
7 HC Blížkovice Stars 23 12 1 0 1 9 104:80 27
8 HC Nové Syrovice 24 11 0 2 2 9 94:107 26
9 Ice Team Sokol Nové Syrovice 24 9 1 3 0 11 90:102 23
10 HC Sokol Lesonice 24 8 0 1 0 15 88:121 17
11 Zlobři Myslibořice 24 6 1 2 0 15 110:130 16
12 HC Kobry 24 4 0 2 0 18 75:187 10
13 HC Červený Hrádek 24 0 0 0 0 24 0:120 0

                                             

V přestupovém období v půlce sezony do týmu přišel:

64

CHROMÝ Karel

 

V přestupovém období v půlce sezony z týmu odešel:

 

64

VOZNICA Aleš

 

Na konci sezony skončil:

8

STARK Karel

 

 

10. sezóna 16/17 - II. liga  (11. ročník – ML v M. Budějovicích –                 

                                          3.ligy – 1.liga 10 týmů

                                                     2.liga 12 týmů

                                                    3.liga 10 týmů)

Před sezonou do týmu přišli:

 

RYGL Michal

 

RYGL Lukáš

 

7. místo

 

# Tým Z V VSN R PSN P Skóre Bodů
1 HC Vlci Boskovštejn 22 13 0 4 0 5 165:138 30
2 HC Krokodýli 22 13 0 2 1 6 123:96 29
3 HC Blížkovice Stars 22 14 0 0 0 8 99:76 28
4 Storks Výčapy 22 13 0 2 0 7 92:73 28
5 Ice Team Sokol Nové Syrovice 22 13 0 1 0 8 120:83 27
6 Westige Stařeč 22 12 0 1 0 9 129:100 25
7 HC Šebkovice 22 12 0 1 0 9 100:77 25
8 HC Litohoř 22 11 0 3 0 8 108:81 25
9 HC Nové Syrovice 22 9 1 3 0 9 101:78 23
10 HC Sokol Lesonice 22 5 0 3 0 14 72:110 13
11 Zlobři Myslibořice 22 6 0 0 0 16 82:169 12
12 HC Červený Hrádek 22 0 0 0 0 22 0:110 0

 

TOPlist
Hokej - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek